Plugins - WP-PostViews - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (57 entries)

note: Description of the plugin
en: Enables you to display how many times a post/page had been viewed.
nl: Hiermee kan je weergeven hoe vaak een bericht/pagina is bekeken.

en: * If you are not using any category statistics, you can ignore it.
nl: * Als je geen categoriestatistieken gebruikt, kan je deze negeren.

en: Separate mutiple categories with commas.
nl: Scheid meerdere categorieën met komma's.

en: Category IDs:
nl: Categorie ID's:

en: <strong>0</strong> to disable.
nl: <strong>0</strong> om uit te schakelen.

en: Maximum Post Title Length (Characters):
nl: Maximale lengte van berichttitel (tekens):

en: No. Of Records To Show:
nl: Aantal te tonen records:

en: %s Only
nl: Alleen %s

en: All
nl: Alles

en: Include Views From:
nl: Weergaven van opnemen:

en: Most Viewed By Category
nl: Meest bekeken per categorie

en: Most Viewed
nl: Meest bekeken

en: Least Viewed By Category
nl: Minst bekeken per categorie

en: Least Viewed
nl: Minst bekeken

en: Statistics Type:
nl: Type statistieken:

en: Title:
nl: Titel:

en: WP-PostViews views statistics
nl: WP-PostViews statistieken van weergaven

en: Views
nl: Bekeken

en: <strong>%s</strong> view was generated. | <strong>%s</strong> views were generated.
nl[0]: <strong>%s</strong> weergave is gegenereerd.
nl[1]: <strong> %s </strong> weergaven zijn gegenereerd.

en: %s Most Viewed Page | %s Most Viewed Pages
nl[0]: %s meest bekeken pagina
nl[1]: %s meest bekeken pagina's

en: %s Most Viewed Post | %s Most Viewed Posts
nl[0]: %s meest bekeken bericht
nl[1]: %s meest bekeken berichten

en: PostViews
nl: Berichten bekeken

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Don't display on other pages
nl: Niet weergeven op andere pagina's

en: Other Pages:
nl: Andere pagina's:

en: Don't display on search pages
nl: Niet weergeven op zoekpagina's

en: Search Pages:
nl: Zoekpagina's:

en: Don't display on archive pages
nl: Niet weergeven op archiefpagina's

en: Archive Pages:
nl: Archiefpagina's:

en: Don't display on pages
nl: Niet weergeven op pagina's

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Don't display on single posts
nl: Niet weergeven op afzonderlijke berichten

en: Single Posts:
nl: Enkele berichten:

en: Don't display on home page
nl: Niet weergeven op homepage

en: Display to registered users only
nl: Alleen voor geregistreerde gebruikers weergeven

en: Display to everyone
nl: Aan iedereen weergeven

en: Home Page:
nl: Homepagina:

en: These options specify where the view counts should be displayed and to whom. 	By default view counts will be displayed to all visitors. Note that the theme files must contain a call to <code>the_views()</code> in order for any view count to be displayed.
nl: Deze opties specificeren waar de weergaven aantallen weergegeven worden en aan wie. →	Standaard worden de weergaven aantallen getoond aan alle bezoekers. Let wel dat de thema bestanden de <code>the_views()</code> functie moet aanroepen om de weergave aantallen weer te geven.

en: Display Options
nl: Weergave opties

en: Most Viewed Template:
nl: Meest bekeken template:

en: Restore Default Template
nl: Herstel standaard template

en: Allowed Variables:
nl: Toegestane variabelen:

en: Views Template:
nl: Weergaven template:

en: You have caching enabled for your WordPress installation, by default WP-PostViews will use AJAX to update the view count. However in some cases, you might not want it.
nl: Je hebt een cache actief voor je WordPress installatie, als standaard gebruikt WP-PostViews nu AJAX voor het updaten van het aantal weergaven. In sommige gevallen wil je dit misschien niet.

en: Use AJAX To Update Views:
nl: Gebruik AJAX voor het updaten van de weergaven:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Exclude Bot Views:
nl: Bot weergaven uitsluiten:

en: Registered Users Only
nl: Alleen geregistreerde gebruikers

en: Guests Only
nl: Alleen bezoekers

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Count Views From:
nl: Tel weergaven van:

en: views
nl: weergaven

en: %VIEW_COUNT% views
nl: %VIEW_COUNT% weergaven

en: No Post Views Option Updated
nl: Optie voor geen weergaven geüpdatet

en: Updated
nl: Geüpdatet

en: Post Views Options
nl: Opties voor berichtweergaven
